Matracis Zeus 160x200

Artikuls: Mzeus160
Piegādes termiņš: 4-6 nedēļas
€452,47
  • Preču zīme: - MP
  • Ražotājvalsts - Polija
Funkcijas
Izmērs160x200 cm
CietībaVidējais
Augstums21 cm

Divpusējs - Ziema, vasara.

Iespēja mazgāt.

lateks Latekss - naturāls materiāls, kurš pagatavots no kaučuka koka sulas, kura tiek saputota. Pateicoties savām dabas īpašībām šis materiāls ir ļoti elastīgs un porains, kas atļauj viņam ideāli piemēroties jūsu ķermenim un dot maksimālu komfortu. Šim materiālam piemīt antialerģiskas un baktrericīdās īpašības. Ekspluatacijas laikā šis materiāls nedeformējas, vertikālā perforācija kalpo ventilācijai.

sprężyna kieszeniowa Kabatas tipa atsperes - Sastav no mucas veida neatkarīgām atsperēm, kas skaitāš par unikālo izgodrojumu. Atsperes ir augstākas par kabatām, tāpēc viņas vienmēr ir saspringtas, savā starpā viņas nav savienotas, kas atļauj viņām neatkarīgi kustēties un idāli piemēroties jūsu ķermenim. Atsperes izgatavotas no stiepļiem dažāda biezuma (1,8 mm un 2 mm).

włosie końskie Zirgu astri - naturāls (organisks), ļoti izturīgs materiāls. Zirgu astrus piesūcina ar lateksu, kas padara šo materiālu ļoti elastīgu. Zirgu astri labi ventilējās, uzņem un atdod mitrumu. Sis materiāls nesadalās un dedrūp.

wełna owcza Aitas vilna - naturāls, higiēnisks, mīksts, viegls materiāls. Izceļas ar labām izolējošām īpašībām - samazina siltuma patēriņu un labi silda. Ārstē reimatismu, absorbē un neitralizē sāļus un citas ādas sekrēcijas. 

bawelna Kokvolna - mīksts, naturāls materiāls. Galvenā priekšorcība - higiēna. Ļoti labi uzsūc mitrumu un ātri iztvaiko to. Neitralizē statisko enerģiju.

pokrowiec zamek Pārvalka slēdzis - praktiska rāvējslēdzēja aizdare, atvieglina pārvalka noņemšanu mazgāšanai.