Matracis Saturn 160x200

Artikuls: Msat160
Piegādes termiņš: 4-6 nedēļas
€204,89
  • Preču zīme: - MP
  • Ražotājvalsts - Polija
Funkcijas
Izmērs160x200 cm
CietībaĻoti liela
Augstums19 cm

Divpusējs.

wełna owcza Aitas vilna - naturāls, higiēnisks, mīksts, viegls materiāls. Izceļas ar labām izolējošām īpašībām - samazina siltuma patēriņu un labi silda. Ārstē reimatismu, absorbē un neitralizē sāļus un citas ādas sekrēcijas. 

włosie końskie Zirgu astri - naturāls (organisks), ļoti izturīgs materiāls. Zirgu astrus piesūcina ar lateksu, kas padara šo materiālu ļoti elastīgu. Zirgu astri labi ventilējās, uzņem un atdod mitrumu. Sis materiāls nesadalās un dedrūp.

kokos Kokosa plāksne - naturāls materiāls, kurš nodrošina to, ka matrača virsma ir cieta un gluda. Caur kokosa plāksni labi cirkulē gaiss. Šis materiāls neelektrizējas, tajā neuzkrājas mitruma kondensāts. Izturīgs pret berzi, elastīgs.

pianka Putas - poliuretāna putas, ko izmanto mēbeļu ražošanā. Guva pozitīvo higiēnisko novērtējumu Jūras un Tropu Medicīnas Institūta Gdyni.

bonell Atsperu bloks "Bonell" - sastāv no klasiskām piecu vijumu divkonusu atsperēm. Atsperu augstums 11 cm. Atsperes izgatavotas no 2.2 mm iezas atsperu stieples. Atsperu gali ielociti uz iekšu, lai nepieļāutu matrača virsslāņa bojājumus. Kabatas MULTIPOCKET Atsperes -  Sastāv no atsevišķām kabatām kuros atrodas atsperes. Platuma 100 uz 200 cm ir pat līz 1000 atsperem. Matracis ar tādām atsperēm pielagojas precīzi ķermenim. Tāds atsperu daudzums ļauj daudzkart palielināt miega komfortu.